Oferujemy bogaty wybór tuszy do drukarek atramentowych oraz laserowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Niezależnie od marki, czy popularności Twojej drukarki jesteśmy pewni że u nas znajdziesz materiały eksploatacyjne dzięki którym drukowanie stanie się tańsze i przyjemniejsze.

Zamienniki w naszym sklepie są sprawdzone i profesjonalnie przygotowane do założenia w drukarce. Ich produkcją zajmują się wysoce wyspecjalizowane fabryki, co gwarantuje wysoką jakość produktów.

Sprzedajemy kartridże do urządzeń takich marek jak HPBrotherCanonEpsonLexmark itp.

Materiały zamienne Asarto

ASARTO  to marka bardzo wysokiej jakości tonerów i tuszy do drukarek laserowych i atramentowych, taśm barwiących do drukarek igłowych. Produkty marki ASARTO są dedykowane dla wymagających klientów, którzy chcą mieć gwarancję zakupu zamienników wysokiej jakości, gwarantujących bardzo wysoką jakość wydruków oraz wydajność nie mniejszą niż produktów oryginalnych.

Jakość produktów Asarto została potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami. 

Produkty Asarto zostały nagrodzone prestiżowym godłem „Laur Konsumenta” w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek w 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 roku oraz w kategorii Odkrycie Roku 2013.

Laur Konsumenta to największy, ogólnopolski projekt konsumencki Marka Asarto już 6-krotnie otrzymała prestiżowe godło Najwyższa Jakość – Quality International w kategorii QI Product za najwyższą jakość marki (w 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 oraz 2014). Zdobycie godła jest potwierdzeniem, że marka ASARTO stosuje najwyższe standardy.

Tusze i tonery Asarto objęte są dożywotnią gwarancją, natomiast taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną. W trosce o Twoje dobro, przeświadczeni o jakości produktów Asarto, gwarancją objęte zostały także urządzenia, na czas stosowania w nich materiałów eksploatacyjnych Asarto, a w przypadku ewentualnego uszkodzenia zapewniamy Ci ich naprawę lub wymianę.